پیدا کردن اکانت اینستاگرام با شماره موبایل ، اگر شما هم میخواهید اکانت اینستاگرام افراد را از طریق شماره موبایل آنها پیدا کنید در این مقاله با ما همراه باشید

 

اکانت اینستاگرام را با شماره تلفن پیدا کنید

پیدا کردن اشخاص در اینستاگرام از طریق شماره تلفن بسیار ساده و آسان است. بنابراین اگر نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید، یا اگر در یافتن افرادی که اینستاگرام دارند و شماره آنها را در لیست مخاطبین خود دارید، مشکل دارید، این مقاله برای شما مناسب است.

چگونه شخصی را در اینستاگرام پیدا کنیم؟

ابتدا اجازه دهید در مورد روش‌های مختلفی صحبت کنم که می‌توانید امتحان کنید و افرادی را که از این پلتفرم استفاده می‌کنند پیدا کنید که جزء فالوور های واقعی شما باشند. ساده ترین راه این است که نام شخص را در نوار جستجو سرچ کنید. البته، این روش همیشه کار نمی کند، زیرا ممکن است نام آنها را به درستی ننویسید، یا ممکن است آنها از  چیزی متفاوت از نام واقعی خود استفاده کنند. پس این کافی نیست.
گاهی اوقات اینستاگرام ممکن است افرادی را که ممکن است بشناسید به شما پیشنهاد دهد. با این حال، در بیشتر موارد، این اتفاق نمی افتد.
– یکی دیگر از راه های آسان برای پیدا کردن شخصی در اینستاگرام و افزایش تعداد فالوور های واقعی خود، اتصال حساب فیس بوک خود از طریق اینستاگرام است. از آنجایی که هر دو این رسانه های اجتماعی متعلق به یک شخص هستند، می توانید از هر یک از آنها برای یافتن دوستان خود استفاده کنید.
بنابراین اگر قبلاً یکی از این برنامه ها را با دیگری همگام کرده اید، پیشنهاداتی از حساب های دوستان خود دریافت خواهید کرد که می توانید به سادگی آنها را دنبال کنید.
– راه دیگری که می توانید فردی را پیدا کنید از طریق هشتگ است. معمولاً با هشتگ‌ها، ممکن است بتوانید افراد یا افراد معروف را در اینستاگرام پیدا کنید، اما احتمالاً افراد یا دوستانی را که می‌شناسید، پیدا نمی‌کنید.

چگونه پیج اینستاگرام افراد را با شماره تلفن پیدا کنیم؟

اکنون بیایید روی موضوع اصلی مقاله خود تمرکز کنیم که این است که چگونه شخص را با استفاده از شماره تلفن او پیدا کنیم. قبلا اینستاگرام زمانی که شماره تماسی به تلگرام می‌پیوندید اعلان می‌فرستاد و به راحتی می‌توانستید افراد را با شماره آنها پیدا کنید. با این حال، این روش تغییر کرده است و برنامه پیچیده تر شده است.

فعال نبودن استیکر موسیقی برای گوشی شما
ادامه مطلب

قبل از اینکه توضیح دهیم چگونه شخصی را با شماره تلفنشان در اینستاگرام پیدا کنید، به خاطر داشته باشید که این روش فقط در صورتی کار می کند که شخصی که می خواهید در اینستاگرام پیدا کنید، قبلاً شماره تلفن خود را به حساب اینستاگرام خود اضافه کرده باشد.
همچنین، بدانید که بسیاری از مقالات توضیح می‌دهند که چگونه می‌توانید این کار را انجام دهید، اما متأسفانه، بیشتر روش‌هایی که نشان می‌دهند یا قدیمی هستند یا به سادگی کار نمی‌کنند. در اینجا ما به سادگی به شما نشان می دهیم که چه کاری انجام دهید و واقعاً چه اتفاقی می افتد.

به خاطر داشته باشید که روش های قدیمی در آخرین نسخه اینستاگرام کار نمی کنند. ما فرض می کنیم که شما از نسخه جدید اینستاگرام استفاده می کنید.

پیدا کردن اکانت اینستاگرام با شماره موبایل

نحوه اتصال اینستاگرام به شماره تماس

گام به گام دستورالعمل زیر را دنبال کنید.

1 ابتدا اپلیکیشن اینستاگرام خود را باز کنید
2 روی عکس نمایه خود ضربه بزنید (به نمایه خود بروید)
3 روی نماد سه خطی (سه نقطه) در بالا سمت راست ضربه بزنید
4 برای یافتن «تنظیمات» به پایین بروید.
5 روی دنبال کردن و دعوت دوستان(Follow and invite friends)ضربه بزنید
6 سپس روی دنبال کردن مخاطبین ” Follow contacts ” ضربه بزنید.

پیدا کردن اکانت اینستاگرام با شماره موبایل

7. پس از انجام این کار، پنجره جدیدی مانند آنچه در عکس می بینید ظاهر می شود.

8. به سادگی روی اجازه دسترسی ” Allow access” ضربه بزنید.

در اینجا برنامه اجازه شما را درخواست می کند. با توجه به بسیاری از مقالات و منابع موجود در وبسایت های مختلف، لیستی یا چیزی را خواهید دید که افرادی را که می شناسید به شما نشان می دهد. با این حال، این در سال 2022 درست نیست!
چند سال پیش بله، اما الان نه! طبق گفته اینستاگرام، این اپلیکیشن لیست مخاطبین شما را که دارای یک حساب کاربری اینستاگرام هستند، به شما پیشنهاد می کند. در برخی موارد، این لزوماً به این معنی نیست که شما فوراً لیست مخاطبین خود را خواهید دید. بعداً پیشنهاد هایی را در دستگاه یا صفحه فید خود از اینستاگرام دریافت خواهید کرد.
چیزی که پس از آن اتفاق می افتد این است که حساب اینستاگرام شما به لیست مخاطبین شما متصل می شود. اگر شماره تماس های لیست مخاطبین شما دارای حساب اینستاگرام باشند و اگر آنها کاری را که شما انجام داده اید انجام داده باشند، می توانید آنها را پیدا کنید یا آنها می توانند شما را پیدا کنند. همچنین، این برنامه به غیر از لیست مخاطبین، پیشنهادات بیشتری را به شما نشان می دهد. به نظر می رسد که پیشنهادات بر اساس آنچه ممکن است به آن علاقه داشته باشید یا  علایق فالوورهای شما و مواردی از این دست هستند.

رفع مشکل ارسال کد امنیتی اینستاگرام
ادامه مطلب

 

چگونه ارتباط را قطع کنیم؟

شما یک ویژگی را فعال کرده اید تا بتوانید یک حساب اینستاگرام یا شخصی را که می شناسید پیدا کنید. حال چگونه دسترسی به مخاطبین را غیرفعال کنیم. ایا انجام این کار ممکن است؟ بله کاملا. به هر دلیلی که ممکن است بخواهید این ویژگی را غیرفعال کنید یا ارتباط مخاطب را قطع کنید تا کسی نتواند شما را با شماره تلفن شما پیدا کند.

در اینجا ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید.

به نماد همبرگر در پروفایل خود بروید. مثل قسمت قبل.
روی تنظیمات ” Settings ” کلیک کنید

پیدا کردن اکانت اینستاگرام با شماره موبایل

به دنبال حساب « Account » بگردید.

پیدا کردن اکانت اینستاگرام با شماره موبایل

به سمت پایین بروید تا جایی که می‌گوید «Contact syncing» و روی آن ضربه بزنید.
حالا روی قسمت آبی رنگ ضربه بزنید.
نتیجه گیری: چند روش مختلف وجود دارد که می توانید برای یافتن حساب کاربری در اینستاگرام از آنها استفاده کنید. همانطور که قبلاً این مقاله را خوانده اید، یافتن شخصی با شماره تلفن او تنها یک راه است. امیدوارم چیز مفیدی در این مقاله پیدا کرده باشید و قبلاً افرادی را که می‌خواستید پیدا کنید، پیدا کرده باشید.

همچنین، بدانید که اگر نتوانسته اید شخصی را با شماره تلفن او پیدا کنید، به این معنی نیست که آنچه را که در اینجا آموزش داده اید به درستی اعمال نمی کنید. شاید آن شخص اکانت اینستاگرام نداشته باشد و یا با شماره دیگری که شما ندارید اکانت ایجاد کرده باشد.