نحوه کسب درآمد از روبیکا، روبیکا، یکی از معروف‌ترین سوپر اپلیکیشن‌های ساخته شده در ایران است که علاوه بر ارسال و دریافت پیام، امکان کسب درآمد را نیز به کاربران خود ارائه می‌دهد. اما چگونه می‌توان با استفاده از این برنامه پول به دست آورد؟ یا به اصطلاحی دیگر چگونه کسب درآمد روبیکا را فعال کنیم؟ در این مقاله، با معرفی روش‌های کسب درآمد از روبیکا، شما را با این موضوع آشنا خواهیم کرد. در ادامه با سوشال پدیا همراه باشید.

نحوه کسب درآمد از روبیکا

قابلیت کسب درآمد در روبیکا که برای مدتی به دلایلی قابل استفاده نبود، حالا با عرضه نسخه جدید، دوباره برای کاربران فعال شده است. باوجوداینکه دلایل توقف این امکان کمی مبهم بود، اکنون می‌توانید با ایجاد محتوا و جذب مخاطب در گروه‌ها و صفحات خود، از طریق این برنامه درآمد داشته باشید. در بخش‌های زیر، به بررسی روش‌های کسب درآمد در روبیکا خواهیم پرداخت.

1.کسب درآمد روبیکا روبینو

اولین راهی که برای کسب درآمد رایگان از روبیکا وجود دارد، استفاده از سرویس روبینو است. روبینو، سرویسی برای به اشتراک گذاشتن ویدیو و عکس در روبیکا است که رابط کاربری آن شباهت زیادی به اینستاگرام دارد. در این سرویس شما می‌توانید صفحه خود را راه‌اندازی کرده و با پست کردن تصاویر و ویدیوها، کاربران را به صفحه خود جذب کنید. با استفاده از صفحه خود در روبینو، شما همچنین می‌توانید به تبلیغ و ترویج کسب و کار خود بپردازید. در این مدل کسب درآمد، میزان پولی که به دست می‌آورید به تعداد فالوورها و میزان تعامل آنها با محتوای شما وابسته است. بنابراین، عمده درآمدی که از روبینو کسب می‌کنید به تعداد دنبال‌کنندگان صفحه‌تان مربوط می‌شود.
فالور روح چیست؟
ادامه مطلب

2.کسب درآمد از روبیکا با ایجاد کانال

ایجاد کانال یکی از دیگر روش‌های کسب درآمد در روبیکا است. واقعاً کانال‌ها به عنوان برترین ابزار کسب درآمد در این پیام‌رسان شناخته می‌شوند. در بخش پیام‌رسانی روبیکا، می‌توانید کانال‌هایی مشابه کانال‌های تلگرام راه‌اندازی کنید، و با تولید محتوای مرتبط و افزایش تعداد مخاطبان، کسب و کار خود را توسعه دهید. اصلی‌ترین تأکید برای کسب درآمد در روبیکا – مانند هر پلتفرم دیگری – تولید محتوای منحصر به فرد و جذاب برای کاربران است. در این مدل، سود شما بیشتر از همه به تعداد بازدیدها و دانلودهای مطالبی که در ویترین روبیکا قرار دادید مرتبط است. به علاوه، با نشر تبلیغات می‌توانید درآمد کانال خود را افزایش دهید.

3.کسب درآمد در روبیکا با بازی

روبیکا همچنین امکان کسب درآمد را از طریق بازی‌های داخل برنامه نیز ارائه می‌دهد. بازی‌های موجود در این برنامه می‌توانند فرصتی برای کاربران باشند تا در حال تفریح و سرگرمی، درآمد کسب کنند. با شرکت در این بازی‌ها و کسب امتیازات، می‌توانید درآمد را به حساب کاربری خود اضافه کنید. با این حال، لازم است توجه داشت که میزان درآمد از این روش بستگی به تعداد بازی‌ها و امتیازات کسب شده دارد.

برای دیدن میزان درآمد خود ابتدا می‌بایست به بخش تنظیمات و سپس قسمت کسب درآمد روید.

بله هر محتوایی که شما بارگذاری کرده‌اید فوروارد شود، درآمد ناشی از آن به شما تعلق می‌گیرد.

شما باید توجه داشته باشید که اعداد نمایش داده شده حدوداً هر ده دقیقه به‌روز می‌شوند. همچنین، مهم است که فایل‌های شما باید با قوانین و مقررات پیام رسان روبیکا و استانداردهای اخلاقی و اجتماعی مطابقت داشته باشند. در غیر این صورت، درآمد شما در زمان بررسی انتقال وجه، مسدود خواهد شد.

چطور در اینستاگرام تیک آبی بگیریم ؟
ادامه مطلب

سخن نهایی

در این مقاله با روش‌های مختلف کسب درآمد از روبیکا آشنا شدید. بیشترین میزان درآمد شما به تعداد مخاطبین و بازدیدها از محتوای منتشر شده بستگی دارد. لازم به ذکر است که در صورت نقض شرایط کسب درآمد روبیکا، کاربران ممکن است با جریمه مواجه شوند و در نتیجه بخشی از درآمد خود را از دست بدهند. عقیده شما درباره امکان کسب درآمد آنلاین در ایران و افغانستان از طریق این روش چیست؟ با توجه به جمعیت کاربری این برنامه، فکر می‌کنید تولید محتوا در آن می‌تواند منجر به درآمد قابل توجهی شود؟ دیدگاه‌های خود را در قسمت نظرات برای ما و سایر کاربران سوشال پدیا منتشر کنید.