رفع مشکل ارسال کد امنیتی اینستاگرام ، گاهی اوقات ینستاگرام برای وریفای کردن و یا موارد مختلفی که نیاز به ارسال کد امنیتی دارد کد ارسال نمی کند.چکار کنیم؟

چگونه مشکل ارسال نشدن کد امنیتی در اینستاگرام را برطرف کنیم؟

گاهی اوقات برخی از کاربران اینستاگرام گه دارند که کد تأیید را دریافت نمی کنند و وقتی می خواهید به حساب خود دسترسی پیدا کنید اذیت کننده است. اگرچه راههایی وجود دارد که می توانید این مشکل را حل کنید.

ممکن است در اینستاگرام به مشکل خورده باشید و نمی توانید وارد اکانتهای خود شوید. این ممکن است به دلیل ورود به سیستم در مواردی مانند ورود از مکان یا دستگاه های مختلف باشد. اگر بخواهید حسابهای خود را توسعه دهید و نیاز باشد از دستگاههای مختلف وارد سیستم شوید بهتر است از ربات اینستاگرام برای خودکار کردن فعالیتهای اینستاگرام استفاده کنید. با این کار از مسدود شدن حساب یا نیاز به ورود از طریق دستگاهها در مکانهای مختلف جلوگیری می شود.

اینستاگرام کد پیامکی ارسال نمی کند

اگر کد پیامکی را دریافت نکردید ، راه حل های زیر را امتحان کنید.

1- شماره تلفن را در تنظیمات اینستاگرام بررسی کنید

2- تلفن خود را خاموش و روشن کنید

3- چند ساعت صبر کنید و دوباره امتحان کنید

4-  VPN را امتحان کنید

5- دریافت کد تأیید از روش دیگری مانند ایمیل را امتحان کنید

6- شماره تلفن را در تنظیمات اینستاگرام تغییر دهید

** برای بررسی شماره تلفن در تنظیمات اینستاگرام مرحل زیر را طی کنید:

Profile>Edit Profile>Your Information>Phone number

اینستاگرام کد امنیتی برای ایمیل ارسال نمی کند

1. ایمیل خود را به درستی تایپ کنید

گاهی پیش می آید که آدرس ایمیل را اشتباه تایپ می کنید. به عنوان مثال ، نوشتن “gami” به جای “Gmail” یا هر نوع غلط نوشتاری دیگر. بنابراین ، مطمئن شوید که آدرس ایمیل خود را بسیار دقیق تایپ کرده اید. در صورتی که هنگام ورود به سیستم آدرس ایمیل خود را اشتباه تایپ کرده باشید ، باید یک شماره تلفن یا یک حساب Facebook را به حساب خود لینک کنید. در غیر این صورت ، نمی توانید ویرایش ایمیل را ادامه دهید.

چطور حساب اینستاگرام را از حالت بیزینس خارج کنیم ؟
ادامه مطلب

2. لیست ایمیل های spam خود را بررسی کنید

هر وقت ایمیلی را دریافت نکردید ، بهتر است هرزنامه های خود را بررسی کنید. ممکن است ایمیل به لیست هرزنامه شما ارسال شود. همچنین بررسی تنظیمات ایمیل نیز لازم است. ممکن است ناخواسته دریافت ایمیل از اینستاگرام را بلاک کرده باشید.

رفع مشکل ارسال کد امنیتی اینستاگرام
 

3. چند ساعت صبر کنید و دوباره امتحان کنید

برخی از کاربران گزارش داده اند که پس از چند ساعت انتظار و تلاش مجدد ، می توانند با دریافت کد به حساب دسترسی پیدا کنند. بنابراین ، می توانید این مورد را نیز امتحان کنید ، اما اگر هنوز مشکل حل نشده است راه حل های بعدی را دنبال کنید.

4. آدرس IP خود را با استفاده از VPN تغییر دهید

برخی از IP ها توسط اینستاگرام در لیست سیاه قرار دارند. برای تغییر آدرس IP خود می توانید از VPN استفاده کنید یا از دشتگاه دیگری استفاده کرده و دوباره امتحان کنید. بعد از 2-3 روز نیز می توانید این کار را انجام دهید. بسیاری از کاربران این کار را امتحان کرده اند و توانسته اند مشکل خود را حل کنند.

5. روش وریفای یا تأیید دیگری را امتحان کنید

اگر برای ورود به حساب خود مشکلی دارید ، هنوز گزینه های دیگری وجود دارد که می توانید استفاده کنید. باید یک شماره تلفن یا یک حساب Facebook به حساب خود متصل داشته باشید. در دستگاه های Android ، می توانید از Help signing in استفاده کنید و در دستگاه های iOS نیز می توانید  forgot your password را استفاده کنید. گزینه دیگر استفاده از اکانت فیس بوک برای ورود به اینستاگرام است.

پیدا کردن آهنگ های ترند اینستاگرام برای ریلز ها
ادامه مطلب

رفع مشکل ارسال کد امنیتی اینستاگرام

6. از private window استفاده کنید

اگر از طریق مرورگرها وارد حساب اینستاگرام خود شده اید ، می توانید “New incognito window” را در Google Chrome یا “New private window” را در Firefox باز کنید و دوباره signing کنید. ممکن است کمک کننده باشد.

رفع مشکل ارسال کد امنیتی اینستاگرام

7. با استفاده از Instagram help با اینستاگرام تماس بگیرید

اگر همه راه حل های بالا را امتحان کرده اید ، و هنوز نمی توانید به حساب خود وارد شوید، راه حل دیگر اینکه می توانید به راهنمای Instagram بروید و جستجو کنید من نمی توانم وارد اکانت اینستاگرام شوم. این موضوع ممکن است در آنجا مطرح شده باشد.

 

ما خلاصه ای از این راه حل ها را در اینجا قرار می دهیم:

آدرس ایمیل خود را به درستی تایپ کنید
ایمیل های هرزنامه خود را بررسی کنید
چند ساعت صبر کنید و دوباره امتحان کنید
آدرس IP خود را تغییر دهید
حالت تأیید دیگری را امتحان کنید
از پنجره خصوصی استفاده کنید
با استفاده از راهنمای اینستاگرام با اینستاگرام تماس بگیرید

 

این ها همه روش هایی برای دریافت کد امنیتی و ورود به حساب کاربری اینستاگرام هستند. امیدواریم بتوانید با این راهنمایی ها به حساب خود دسترسی بیابید.