رفع مشکل آپلود استوری در اینستاگرام ، استوری های اینستاگرام همیشه کار نمی کنند. ممکن است پیام «Couldn’t upload»  دریافت کنید که می‌گوید اپلود امکان پذیر نیست یا استوری فقط به‌عنوان یک صفحه سیاه ظاهر می‌شود. برای وقتی که استوری های اینستاگرام شما آپلود نمی شوند، در اینجا نحوه رفع آن را آورده ایم.

 

چرا استوری های  اینستاگرام من آپلود نمی شوند؟

 

اگر نمی توانید در اینستاگرام استوری های خود را آپلود کند، دلایل مختلفی ممکن است وجود داشته باشد.

 • اتصال اینترنت ضعیفی دارید.
 • سرورهای اینستاگرام از کار افتاده است.
 • برنامه اینستاگرام باگ دارد.
 • استوری شما حاوی عناصری مانند استیکرها است که می‌تواند باعث ایجاد مشکل شود.

وقتی استوری های instagram آپلود نمی شوند، چگونه آن را برطرف کنم؟

 1. اگر استوری های اینستاگرام شما آپلود نمی شود، این مراحل را برای رفع آن امتحان کنید.
 2. اتصال اینترنت خود را بررسی نمایید. آپلود فیلم ها حجم اینترنت زیادی می گیرد. اگر سرعت اینترنت پایینی دارید به شبکه Wi-Fi پرسرعت متصل شوید.
 3. برنامه اینستاگرام را مجددا راه اندازی کنید. اگر از iPhone استفاده می کنید، از تغییر دهنده برنامه استفاده کنید. برای کاربران اندروید، آیکون اینستاگرام را طولانی فشار دهید و App info > Force Close را انتخاب کنید.
 4. مشکلات  سراسری اینستاگرام را بررسی کنید. از Downdetector استفاده کنید تا ببینید آیا افراد دیگر مشکلاتی را در اینستاگرام گزارش می کنند یا خیر.
 5. استوری را پاک کنید و دوباره آپلود کنید. راه اندازی مجدد برنامه باید اشکالاتی را که مانع از آپلود یک داستان می شود، متوقف کند. اگر استوری را به صورت زنده ضبط کرده اید ذخیره کنید و سپس دوباره آپلود کنید.
 6. گیف ها و ایموجی ها را حذف کنید. گیف ها و ایموجی ها در استوری ها مجاز هستند، اما می توانند مشکلاتی ایجاد کنند. یک استوری ساده که فقط حاوی یک عکس یا ویدیو باشد ارسال کنید تا ببینید آیا مشکل همچنان ادامه دارد یا خیر.
 7. کش خود را پاک کنید. دستگاه شما برای کاهش زمان بارگیری داده ها را ذخیره می کند، اما این داده ها ممکن است خراب شوند. برای بهبود عملکرد اینستاگرام، این فایل ها را حذف کنید.
 8. اینستاگرام را به روز کنید. به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری می‌توانند باگ‌های جدیدی را ایجاد کنند، اما اینستاگرام به سرعت برای رفع آنها کار می‌کند.
 9. سیستم گوشی خود را آپدیت کنید ممکن است نرم افزار خارج از اطلاعات گوشی شما، آن را با نسخه های جدیدتر اینستاگرام ناسازگار کند.
 10. اینستاگرام را حذف و دوباره نصب کنید. این فرآیند به شما اطمینان می دهد که یک نسخه کاملاً به روز شده از برنامه بدون کد خراب دارید.
 11. از مرورگر گوشی خود استفاده کنید اگر برنامه دارای اشکال باشد، ممکن است تا زمانی که اینستاگرام آن را دوباره به روز نکند، به درستی کار نکند. می توانید از مرورگر گوشی خود به عنوان راه حل استفاده کنید. به Instagram.com بروید و هر گونه درخواستی را که برای استفاده از اپلیکیشن ارائه می شود نادیده بگیرید.
 12. استوری را از دستگاه دیگری منتشر کنید. این مرحله برای کاربران اندروید اهمیت بیشتری دارد. کد اینستاگرام نمی‌تواند تنوع عظیمی از نرم‌افزار و سخت‌افزار دوربین در دستگاه‌های اندرویدی را محاسبه کند. برای اینکه ببینید آیا تلفن شما باعث این مشکل شده است، استوری را از رایانه، تبلت یا گوشی موبایل شخص دیگری پست کنید.
دانلود ریلز از اینستاگرام
ادامه مطلب

 

مشکل را به اینستاگرام گزارش دهید. اگر همه احتمالات دیگر را رد کرده اید، می توانید مشکل را مستقیماً به برنامه اینستاگرام گزارش دهید. مشکل را با جزئیات شرح دهید، از جمله اقداماتی که برای حل مشکل انجام داده اید. اگر سایر کاربران مشکل مشابهی را گزارش کنند، اینستاگرام در اسرع وقت آن را حل خواهد کرد.