برطرف کردن خطای There was a problem logging you into Instagram ،

آیا می خواهید وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و با خطای “There was a problem logging you into Instagram” مواجه می شوید؟

 

رفع خطای “There was a problem logging you into Instagram. Please try again soon.”

 «مشکلی در ورود شما به اینستاگرام وجود داشت. لطفاً به زودی دوباره امتحان کنید.»

 

آیا می خواهید وارد اکانت اینستاگرام خود شوید و با خطای “مشکلی در ورود به اینستاگرام” مواجه می شوید؟ در این صورت، اینستاگرام از شما می خواهد که به زودی دوباره امتحان کنید.

چرا این خطا رخ می دهد؟
این خطا به این دلیل نیست که نام کاربری یا رمز عبور خود را اشتباه تایپ کرده اید و نشان می دهد که مشکل علت دیگری دارد. سه حالت برای دریافت این خطا وجود دارد:
•    به تازگی اکانت اینستاگرام خود را غیرفعال کرده اید و می خواهید دوباره وارد حساب کاربری خود شوید.
•    سرورهای اینستاگرام از کار افتاده اند و باید منتظر بمانید و بعد از مدتی دوباره سعی کنید وارد شوید تا کارشناسان آن را رفع کنند. اینستاگرام این خطا را در عرض 24 تا 48 ساعت برطرف می کند.
•    چندین بار سعی کرده اید وارد اینستاگرام شوید، به دلیل این تلاش های زیاد برای ورود با این خطا مواجه می شوید.
در این مقاله، شما را راهنمایی می‌کنیم که چگونه میتوانید این خطا را برطرف کنید.

چگونه می توانید خطای  “There was a problem with logging you into Instagram” را برطرف کنید؟

اولین کاری که برای رفع خطای «مشکلی در ورود شما به اینستاگرام وجود داشت» این است که مطمئن شوید که سرورهای اینستاگرام خاموش نیست. برای این کار می توانید به وب سایت Down Detector رفته و با تایپ اینستاگرام در کادر مربوطه از سرورهای اینستاگرام مطلع شوید. اگر سرور مشکلی ندارد، باید راه هایی مانند آپدیت اینستاگرام، بررسی شبکه یا تعویض آن را امتحان کنید. اگر هیچ یک از این روش ها جواب نداد، باید 24 تا 48 ساعت صبر کنید تا مشکل برطرف شود.

رفع مشکل آپلود استوری در اینستاگرام
ادامه مطلب

راه حل 1: مطمئن شوید که سرورهای اینستاگرام خراب نیستند

اولین چیزی که پس از دریافت این خطا باید بررسی کنید این است که سرور اینستاگرام از کار افتاده باشد. شما می توانید وضعیت سرور را به دو روش بررسی کنید:

به downdetector.com بروید و اینستاگرام را جستجو کنید. اگر گزارش های زیادی یا اسپک در نمودار مشاهده کردید، مشکل از سرور اینستاگرام است. پس باید صبر کنید تا این مشکل را حل کنند.

راه دوم کمک گرفتن از توییتر است. به توییتر بروید و پیام خطا یا «Instagram down» را جستجو کنید. توییت های بالا و اخیر را بررسی کنید تا ببینید آیا دیگران با همین خطا مواجه شده اند یا خیر.

اگر افراد زیادی در این زمینه توییت زده اند ، به این معنی است که برنامه اینستاگرام قطع شده است و شما نمی توانید فعلا برای حل این مشکل کاری انجام دهید.

راه حل 2: به شبکه اینترنتی دیگری متصل شوید

اگر در چندین بار تلاش برای ورود به اینستاگرام ناموفق بوده اید، ممکن است اینستاگرام آدرس IP شما را به طور موقت ممنوع کرده باشد.
برای حل این مشکل باید با استفاده از IP دیگری وارد اینستاگرام شوید تا این برنامه از ورود شما جلوگیری نکند.
بنابراین، اگر قبلاً به یک شبکه Wi-Fi متصل می‌شدید، می‌توانید به Wi-Fi دیگری متصل شوید یا از داده تلفن همراه استفاده کنید. یا اگر از موبایل دیتا استفاده می کردید و برای ورود به اینستاگرام با این خطا مواجه شدید، سعی کنید با اتصال به شبکه وای فای وارد شوید.

راه دیگر این است که قبل از ورود به VPN وصل شوید. VPN آدرس IP شما را تغییر می دهد و اگر علت مشکل شما مربوط به مسدود شدن آدرس IP شما باشد مشکل برطرف خواهد شد.

 

راه حل 3: 24 تا 48 ساعت صبر کنید
همانطور که قبلاً اشاره کردیم، اگر مشکلی وجود دارد و با خطای «مشکلی در ورود به اینستاگرام وجود داشت» دریافت کردید، باید یک یا دو روز منتظر بمانید تا پشتیبانی فنی اینستاگرام مشکل را برطرف کند.

فعال نبودن استیکر موسیقی برای گوشی شما
ادامه مطلب

 

** کش اینستاگرام را پاک کنید**
در بیشتر موارد، می توانید مشکلات برنامه را با پاک کردن حافظه پنهان حل کنید.
اگر مطمئن هستید که اینستاگرام قطع نیست و می دانید که مشکل مربوط به برنامه شماست، کش خود را از مسیر زیر پاک کنید:

اگر گوشی اندرویدی دارید:

  •      به تنظیمات بروید
  •      Apps را انتخاب کنید
  •      برای یافتن اینستاگرام به پایین بروید
  •      روی پاک کردن کش (clear cache) ضربه بزنید

 

اگر از آیفون استفاده می کنید:

  •      به تنظیمات گوشی خود بروید
  •      general را انتخاب کنید
  •      روی iPhone Storage ضربه بزنید
  •      اینستاگرام را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید
  •      بر روی دکمه Offload App کلیک کنید
  •      اینستاگرام را دوباره نصب کنید

 

اکنون می توانید بررسی کنید که آیا خطا همچنان وجود دارد یا خیر.

 

راه حل 4: اینستاگرام خود را به روز کنید
برخی از نسخه های اینستاگرام دارای باگ هستند. اگر اینستاگرام متوجه این اشکالات شود، یک آپدیت بعدی برای رفع آنها منتشر خواهد کرد.
برای اطلاع از اینکه آیا از آخرین نسخه اپلیکیشن اینستاگرام استفاده می کنید، اگر گوشی اندرویدی دارید، به گوگل پلی استور و اگر آیفون دارید، به اپل استور بروید. اینستاگرام را جستجو کنید و در صورت وجود دکمه به روز رسانی، نسخه جدید را دانلود کنید تا مشکل شما برطرف شود.

 

راه حل 5: از دستگاه دیگری برای ورود استفاده کنید
با استفاده از تلفن دیگری وارد حساب اینستاگرام خود شوید تا ببینید آیا خطای «مشکلی در ورود شما به اینستاگرام وجود داشت» همچنان وجود دارد یا خیر. اگر بتوانید با موفقیت وارد حساب کاربری خود شوید، یا مشکل مربوط به آدرس IP شما است یا با به روز رسانی برنامه.